Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti un loc de munca sigur si stabil in Anglia? SC Munca Strainatate SRL cauta ingrijitoare/infirmiere in azile din Anglia. NU percepem niciun comision!!! Descriere job: Angajatul se va ocupa de ingrijirea persoanelor cu dizabilitati sau a varstnicilor din cadrul unor azile private din Anglia. Asigurarea confortului zilnic al persoanelor ingrijite. Supravegherea starii de sanatate a persoanelor ingrijite. Alte responsabilitati specifice job-ului. Se lucreaza minim 40 ore/saptamana, primele 3 luni cu 7.4 lire/ore, iar dupa 9 luni se va ajunge la o plata de 8.1 lire/ora. SC Munca Strainatate SRL va ofera tot suportul necesar, va ajuta sa va gasiti cele mai avantajoase oferte de cazare in Anglia si transport la cele mai accesibile preturi.

Cerinte

Cerinte: - cunostinte solide a limbii engleze - multa rabdare, tact si dedicare - minim 1 an experienta ca si ingrijitoare in azil sau saca privata - diploma de infirmiera/ingrijitoare - 2 referinte profesionale si 1 referinta personala.

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja