Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting va ofera oportunitatea de a lucra ca infirmiere sau asistente medicale in institutii de ingrijire din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxe. Oferta: - salarii cuprinse intre 6.5 - 8 lire/ora brut, in functie de experienta si calificare - contract legal pe perioada nedeterminata - asigurari sociale si medicale platite de angajator - cazare contra cost, asigurata de angajator, platita dupa primirea salariului - posibilitatea de a efectua ore suplimentare, platite - concediu de odihna. Avem 1 post de bona pentruo fetita de 8 ani, la partenera noastra din Londra. Se ofera: cazare + masa + 400 lire. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Toate interviurile au loc pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru sustinerea interviului.

Cerinte

- limba engleza la nivel mediu - diploma de asistenta medicala / infirmiera / ingrijitor batrani reprezinta avantaj - experienta in domeniu reprezinta avantaj, inclusiv voluntariatul,practica. - persoane empatice, muncitoare, rabdatoare, amabile.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja