Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job AVANTA CARE LTD este compania din Marea Britanie care angajeaza direct infirmiere si asistente medicale in UK, cu contract de munca de 35/40 ore si cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare. Compania noastra asigura cursul de initiere pentru infirmiere, care are loc in baza noastra de training din Leeds. Cursul, cazarea si masa sunt achitate de compania noastra, urmand ca dupa inceperea lucrului sa se retina 20 lire saptamanal din salariu timp de 49 saptamani. In urma cursului veti obtine un certificat de competente valabil pe viata in UK. Contractul de munca este incheiat pe o perioada de un an cu posibilitate de prelungire. Compania noastra ofera siguranta, incredere si seriozitate si pretindem de la candidatii nostrii acelasi lucru. Interviurile de selectie au loc pe Skype. Cerinte • Orice fel de experienta profesionala sau non-profesionala in domeniul ingrijirii adultilor in varsta • Limba engleza este obligatorie la nivel incepator/ mediu • Atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, buna relationare cu rezidentii, rabdare Cazare: • Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. • Masa: Este asigurata de majoritatea angajatorilor dar pot fi si angajatori ce nu ofera masa. Salariu: • Programul saptamanal include 35/40 ore cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare • Salariul pentru infirmiere incepe cu 7.02£/ora pana la 7.52£ • Salariul pentru asistente medicale fara PIN incepe cu 9£/ora • Salariul pentru asistente medicale cu PIN si cu 3 luni experienta in UK incepe cu 15£/ora

Cerinte

Cerinte • Orice fel de experienta profesionala sau non-profesionala in domeniul ingrijirii adultilor in varsta • Limba engleza este obligatorie la nivel incepator/ mediu • Atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, buna relationare cu rezidentii, rabdare Cazare: • Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. • Masa: Este asigurata de majoritatea angajatorilor dar pot fi si angajatori ce nu ofera masa.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja