Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti infirmier/a sau ai avut grija de cineva bolnav inainte? Cunosti limba engleza si ti-ai dori sa lucrezi in UK in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice? Atunci contacteaza-ne cat mai curand pentru a profita de aceasta oferta de munca in Marea Britanie! Aceasta este o oportunitate si pentru studentii de la Scolile Sanitare care vor sa lucreze in timpul vacantei! LOCURI LIMITATE! Se accepta si barbati! FARA TAXE SAU COMISIOANE! - Training 100% gratuit - Salariu de 7,20 lire/ ora! - Posibilitatea de a efectua peste 50 de ore pe saptamana, castigand in medie 400 lire/saptamana! - Asistenta in gasirea unei cazari apropiate de locul de munca cu un pret al chiriei accesibil! - Masa oferita in timpul programului! - Interviul cu angajatorul va avea loc telefonic, in limba engleza, dupa primirea CV-ului din partea candidatilor Daca sunteti interesati, aplicati ASTAZI pentru aceasta oferta si veti fi contactati in cel mai scurt timp cu putinta!

Cerinte

- engleza la nivel conversational - experienta ca si infirmier/a sau student/a la o Scoala Sanitara - experienta de ingrijire a unei persoane varstnice (chiar si o ruda) - persoana calma, sociabila, compasiva

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja