Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam infirmiere pentru un client important din Marea Britanie, cu centre de ingrijire batrani aflate pe tot teritoriul UK. Azilele in care se lucreaza se are grija de batrani, adulti, bolnavi sau cu dizabilitati (mentale sau fizice). Descrierea jobului: - sa faceti parte dintr-o echipa care isi propune sa se asigure ca nevoile rezidentilor (de ingrijire, personale sau psihologice) sunt indeplinite pe baza unui program zilnic. - sa ajute pacientii sa se simta cat mai independenti fizic si psihic in activitatile zilnice. - Sa se implice in nevoile zilnice ale pacientilor: ingrijire orala, ingrijire corporala, ingrijirea ochilor. - sa asigure toaleta zilnica a pacientilor. - sa asigure servirea meselor (mancare si bautura), sa hraneasca pacientii care nu se pot hrani singuri si sa se asigure ca fiecare pacient primeste masa in conformitate cu dieta descrisa. - sa pastreze confidentialitatea in ceea ce priveste datele rezidentilor - sa asiste pacientii in activitatile din cadrul azilului - sa indeplineasca si alte indatoriri, delegate de managerul azilului, necesare pentru buna functionare a azilului. Avantajele jobului: - contract full-time cu minim de 38 ore lucrate/saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare. - cazarea este de aproximativ de 60£/saptamana si include toate facilitatile (apa, gaz, electricitate). - asigurare medicala inclusa. - imbunatatirea limbii engleze si acumularea de experienta intr-o tara straina. - salariul brut variaza intre 7.20 £-8 £/ora. - salariul net pe luna variaza in functie de orele lucrate Din acest venit se vor scadea costurile lunare (aproximativ 300 £/luna) Fara taxe sau comisioane!

Cerinte

Cerintele jobului: - trebuie sa aveti minim 6 luni experienta in unul din urmatoarele domenii: ingrijire de batrani, infirmieri in spital, ingrijire copii cu dizabilitati sau lucrator social ( e suficient si daca ati avut grija de o ruda bolnava) - cunostinte de limba engleza la nivel conversational. - sa fiti o persoana placuta, serioasa si comunicativa

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja