Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientii nostri sunt azile care au grija de batrani, adulti, bolnavi sau cu dizabilitati (mentale sau fizice). Descrierea jobului: - sa faceti parte dintr-o echipa care isi propune sa se asigure ca nevoile rezidentilor (de ingrijire, personale sau psihologice) sunt indeplinite pe baza unui program zilnic. - sa ajute pacientii sa se simta cat mai independenti fizic si psihic in activitatile zilnice. - Sa se implice in nevoile zilnice ale pacientilor: ingrijire orala, ingrijire corporala, ingrijirea ochilor. - sa asigure toaleta zilnica a pacientilor. - sa asigure servirea meselor (mancare si bautura), sa hraneasca pacientii care nu se pot hrani singuri si sa se asigure ca fiecare pacient primeste masa in conformitate cu dieta descrisa. - sa pastreze confidentialitatea in ceea ce priveste datele rezidentilor - sa asiste pacientii in activitatile din cadrul azilului - sa indeplineasca si alte indatoriri, delegate de managerul azilului, necesare pentru buna functionare a azilului. Avantajele jobului: - contract full-time cu minim de 37,5 ore lucrate/saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare. - cazarea la comun este de aproximativ de 60£/saptamana si include toate facilitatile (apa, gaz, electricitate). - asigurare medicala inclusa. - imbunatatirea limbii engleze si acumularea de experienta intr-o tara straina. - salariul brut variaza intre 6,5£-7,5£/ora. - salariul net pe luna variaza in functie de orele lucrate a. 40 de ore lucrate-1000£-1117£ b. 44 de ore lucrate-1076£-1206£ c. 50 de ore lucrate-1291£-1338£ Din acest venit se vor scadea costurile lunare (aproximativ 250 £/luna) Fara comsioane sau taxe !

Cerinte

Cerintele jobului: - trebuie sa aveti minim 6 luni experienta in unul din urmatoarele domenii: ingrijire de batrani, infirmieri in spital, ingrijire copii cu dizabilitati sau lucrator social ( e suficient si daca ati avut grija de o ruda bolnava) - cunostinte de limba engleza la nivel conversational. - sa fiti o persoana placuta, serioasa si comunicativa

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja