Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te-ai gandit la inceperea unei cariere in ingrijirea de batrani in Anglia, dar inca nu stii exact in ce consta acest job? Cunosti bine limba engleza? Atunci te asteptam in perioada 24 -26 Septembrie in Bucuresti la o prezentare in cadrul careia poti primi toate informatiile direct de la unul dintre angajatorii nostri din domeniul ingrijirii de batrani! Daca dupa prezentare, vrei sa aplici pentru un astfel de job, iata cateva dintre detaliile ofertei de munca: - Salariu: pe perioada trainingului: £7.20/ora in cursul saptamanii si £7.70/ora in weekend; salariu dupa cele 3 luni de training: £7.50/ora in cursul saptamanii si £8.00/ora in weekend. - Cazarea: 3 luni de cazare GRATUITA (dupa cele 3 luni, poti beneficia de cazare in camera single (£70 -£100/saptamana, utilitatile incluse). - RAMBURSARE BILET DE AVION dupa 3 luni (in limita a £100). - Preluare de la aeroport/din cea mai apropiata statie de tren. - Contract permanent, ce se semneaza din tara – minim 38.5 ore cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare. Pentru programari la acest eveniment, aplicati acum cu CV-ul dvs si veti fi contactat in cel mai scurt timp pentru acordarea tuturor detaliilor. Nu se percep taxe sau comisioane nici pentru participarea la eveniment si cu atat mai putin pentru obtinerea job-ului.

Cerinte

- Nivel de Engleza B2 (scris si vorbit) - Experienta in domeniu nu este obligatorie deoarece veti primi un training amanuntit atat teoretic, cat si practic din partea angajatorului - Conditie fizica buna - Dorinta si motivatie de a lucra in domeniul ingrijirii

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja