Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam constant cele mai bune oferte , iar rezultatele sunt pe masura. NU percepem nici un comision sau alte taxe! Contractul de munca se incheie inainte de plecarea din tara si este pe perioada nedeterminata. Mai mult, va oferim sustinere pentru integrarea in sistemul social britanic, pentru obtinerea Numarului NIN, a asigurarii medicale, a cazarii iar partenerul nostru va va pune in legtura cu angajatorii din UK Plata incepe de la £7.85/hr primele 4 luni - pentru infirmier Dupa 4 luni £8,20/hr Dupa un an de contract £8,50/hr Plata pentru asistenti medicali cu PIN 15£/hr 28 zile de concediu platit Plata salariu: lunar Decontare transport catre UK in limita la £100, in a 2-a saptamana de lucru Traducerea documentelor este asigurata de catre agentia noastra. GRATUIT! Cine suntem noi? Suntem o echipa tanara cu peste 11 ani de activitate iar in acesti ani mii de romani au beneficiat de ajutorul firmei noastre in a isi construi o cariera in strainatate sau a gasi un loc de munca in strainatate. Suntem agentie Standard T, autorizata de ITM

Cerinte

- varsta maxima 52 de ani - nivel conversational al limbii engleze - fara cazier - atitudinea este cheia succesului - ati avut grija de o ruda? este considerata experienta suficienta, trebuie doar atestata prin scrisori de recomandare oficiale - ati terminat studii precum psihologie, asistenta sociala, farmacie, post liceala sanitara, medicina si altele similare? este suficienta practica din timpul studiilor * Pentru barbati calificarea in domeniu este obligatorie!

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai