Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam constant cele mai bune oferte de pe piata, iar rezultatele sunt pe masura. Avem pentru tine 2 dintre cele mai bune oferte de pe piata Health and Care. Varianta 1 Contract de munca pe toata perioada, contract FULL TIME Salariu 7,85 GBP/ora, acesta ajunge pana la 8,50 GBP /ora(brut) Se lucreaza minim 35-60 ore/saptamana Se ofera cazare contra cost, aproximativ 50-90 GBP/ saptamana(cheltuieli incluse) Transport decontat in limitaa 100 lire Uniforma, curs 28 zile concediu platit/an Suport 24/7 pe toata perioada sederii Varianta 2 Plata este de £8.05/hr primele 6 luni Dupa 6 luni aveti £8.20/hr si continua sa creasca din 6 in 6 luni Gratuit aveti: DBS check, cazare si 2 mese pe zi timp de o saptamana, uniforma si asigurare, 28 zile concediu libere pe an DAR neplatite (plata concediului este inclusa in plata orara) Partial decontat transportul din UK Asteptam CVurile dvs pentru inscrieri si pentru mai multe detalii. Pentru inscrieri ne puteti contacta pe email sau la telefon

Cerinte

Limba engleza nivel conversational Varsta intre 18-55 ani Fara cazier Experienta cu varstnici ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) Pentru partea masculina se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sanitara sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai