Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri in UK - Sesiuni de prezentari + Interviuri fata in fata in 18-20 iulie in Bucuresti Se cauta 40 de infirmieri pentru a lucra in care home-urile din Anglia. Veti avea sansa unica sa discutati fata in fata cu unul dintre infirmierii romani care lucreaza la angajator si veti putea afla: -ce presupune jobul de care assistant -ce inseamna sa lucrezi in UK -detalii despre azilele apartinand angajatorului -sfaturi pentru o adaptare cat mai buna in UK Locatie: azilele sunt situate in mai multe zone, precum: West Sussex, Greater London Salariul –£7/ora si £7.25/ora in weekend. Ore: minim36 / saptamana + posibilitatea de a lucra multe ore suplimentare Angajatorul va ajuta cu cazarea: camera single sau shared (in functie de preferinte), £300 - 400/luna (utilitatile incluse). De asemenea, veti beneficia de: - avans £200 dupa primele 2 saptamani de munca, - veti fi intampinat la aeroport de catre angajator, - curs gratuit NVQ2 Health & Social Care care ofera o calificare recunoscută in UK - contract care se semneaza din tara, asistenta cu documentele din Marea Britanie, cum ar fi NINo, cazier britanic, cont bancar. Pentru a fi selectat trebuie sa vorbiti limba engleza la nivel mediu. De asemenea, experienta in domeniu este importanta, dar nu esentiala intrucat angajatorul ofera training. Nu percepem comision!

Cerinte

Limba engleza: nivel mediu conversational (minim B1) Persoana placuta, comunicativa si increzatoare Experienta nu este necesara, insa se cere o motivatie puternica pentru a lucra cu persoanele in varsta

40 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja