Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se caută infirmiere pentru bătrani (carer) în Marea Britanie Fără comision Contract de muncă direct cu angajatorul din U.K. Cazarea asigurată contra cost după plata salariului Mașină de serviciu pentru persoanele cu carnet de conducere RESPONSABILITĂȚI : se ocupă în principal cu asigurarea confortului bătranului asistat, • asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia, • acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere) • mobilizarea si transportul, • supravegherea starii de sanatate, • respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale, • gestionarea resurselor alocate, • asigurarea conditiilor igienico-sanitare, • completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Cerinte

CERINȚE : Cunoștințe de limba engleză minim conversațional Carnet de conducere cat B constituie un avantaj Cazier Judiciar curat Clinic sanatoase atat fizic cat si psihic

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

6 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja