Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

NU percepem nici un comision sau alte taxe! Acest loc de munca presupune sa va deplasati la casele desemnate pentru a oferi asistenta batranilor care au nevoie. Obligatoriu Permis de conducere! Locurile de munca sunt in Elmbridge si Runnymede, zona Londra. Veti fi astaptata la aeroport. (doar 1 aeroport desemnat) Plata in perioada de proba (primele 3 luni): Plata pe turele de zi este de 8,70 lire/ora Plata pentru turele de noapte 68.85 lire/tura de noapte Plata pentru turele zi in weekend 10,03 lire/ora Plata pentru turele de noapte in weekend 72.16 lire/tura de noapte Plata pe ora in trafic: £0.15/ora Beneficii: In prima luna cazarea este platita in avans de angajator si se trage din salar ulterior Cazarea este de personal, o persoana/ camera Sunteti platita pentru munca prestata efectiv la domiciliul clientului Cursul de calificare Care Certificate este platit de angajator si nu se ramburseaza daca lucrati minim 3 luni La sosire, aveti 3 zile de training, urmate de 2 zile de practica Veti avea gratuit 2 ore de condus auto cu un instructor care va va evalua abilitatile de sofat. Aceste 2 ore sunt gratuite. Angajatorul va ofera masina si masina cu rezervor plin, vor suporta costurile masinii si inclusiv asigurare (asigurarea poate fi si de £2000/an in UK daca aveti pana in 30 ani) Pentru masina, vi se va retine din salar £7/zi Tarducem noi actele pentru dvs gratuit Beneficiati de pachet de sanatate din partea angajatorului Suport cu toate actele necesare Suport post arrival

Cerinte

Conditii de eligibilitate: Obligatoriu permis de conducere! Limba engleza - conversational Cazier fara antecedente Minim 18 ani impliniti Experienta nu este necesara, dar constituie avantaj

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai