Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Belrao Group este o agentie de 11 ani pe piata din Romania si doreste sa te ajute in alegerea si obtinerea unui loc de munca in domeniul Health and Care in Anglia. Locurile de munca sunt disponibile doar in azile. NU PERCEPEM COMISIOANE DE MEDIERE! CE ITI OFERIM? -transportul este decontat de catre angajator (Romania-Anglia) -contract pe perioada nedeterminata -plata este pe ora, incepe de la 7,85 lire (15 lire pentru asistente medicale), dupa 4 luni creste pana la 8,20 lire, iar dupa 12 luni la 8,50 lire -concediu 28 zile/an platit -suport cu traducerea actelor necesare la dosar – serviciu oferit de noi gratuit -cazare oferita de angajator contra-cost intre 50-90 lire/saptamana cu utilitati incluse -suport cu deschidere cont bancar si NINO, DBS

Cerinte

-varsta peste 18 ani -fire prietenoasa si rabdatoare -cunoasterea limbii engleze la nivel conversational -experienta in ingrijirea varstnicilor (se ia in considerare si experienta cu membrii de familie, rude, cunostinte) -cazier curat

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai