Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta noastra: • NU se percepe comision de catre companie • Contract de munca pe perioada nedeterminata, contract FULL TIME • Decontare transport • 20 GBP pentru o persoana recomandata de dumneavoastra si care ne devine client • Salariu 7,40 GBP/ora (doar in primele 3 luni), acesta ajunge pana la 7,90 GBP /ora(brut) pentru carer, iar pentru asistente cu PIN 15 GBP/ora(brut) • Se lucreaza minim 35 ore/saptamana, cu posibilitate de a face ore suplimentare. • NU sunt percepute taxe pentru transport de la cazare la job • Se ofera cazare contra cost, aproximativ 250-300 GBP/ luna (cheltuieli incluse) • Uniforma, curs • Suport 24/7 pe toata perioada sederii • Asigurare medicala • La sosire in UK: training la sosire- Induction Framework to Adult Social Care-, deschidere cont bancar, obtinere CRB, suport pentru obtinerea National Insurance, cazare si masa asigurata timp de 1 saptamana (platita pentru dvs in avans) • Suport post arrival • Angajatorul dvs este certificat ISO 9001

Cerinte

Trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii: • Minim 18 ani impliniti • Limba engleza – nivel conversational • Experienta cu varstnici (se ia in considerare si experianta cu membrii familiei, vecini, cunostinte) • Persoana rabdatoare si blanda

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja