Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de selectie: • Limba engleza nivel mediu, • Sa aiba o prezenta respectabila si o conduita ireprosabila • Experienta in ingrijirea persoanelor varstnice Oferta: • Salariul minim este de 6 lire sterline pe ora in functie de experienta , • Cazare asigurata de catre angajator si platita de catre angajat • Asigurare medicala- Se va face asigura medicala la AVIVA in UK sau va obtineti Cardul European de Sanatate de aici din Romania. • Contractul de munca pe o perioada de minimum 1 an cu posibilitate de prelungire cu o perioada de proba de 3 luni, • Programul de munca- se lucreaza minimum 37 de ore pe saptamana, • Posibilitatea de a face ore suplimentare • Concediu anual platit • Compania din Marea Britanie va face aplicatia pentru Yellow Card.

Cerinte

Oferta: • Salariul minim este de 6 lire sterline pe ora in functie de experienta , • Cazare asigurata de catre angajator si platita de catre angajat • Asigurare medicala- Se va face asigura medicala la AVIVA in UK sau va obtineti Cardul European de Sanatate de aici din Romania. • Contractul de munca pe o perioada de minimum 1 an cu posibilitate de prelungire cu o perioada de proba de 3 luni, • Programul de munca- se lucreaza minimum 37 de ore pe saptamana, • Posibilitatea de a face ore suplimentare • Concediu anual platit • Compania din Marea Britanie va face aplicatia pentru Yellow Card.

15 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja