Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA FOARTE BUNA PENTRU INFIRMIERII care doresc sa lucreze in LONDRA! Candidatii au oportunitatea de a discuta FATA IN FATA cu angajatorul britanic in perioada 10 - 11 NOIEMBRIE, la BUCURESTI. - SALARII EXCELENTE - £2000 LIRE PACHET DE RELOCARE - 6 SAPTAMANI DE CAZARE GRATUITA - MESE GRATUITE IN TIMPUL ORELOR DE LUCRU Cautam pentru partenerii nostri din UK, 12 infirmiere pentru un important grup de aziluri. - Salariul este de £7.83 brut/ora Se ofera: - Contract permanent - 36 ore/saptamana la care se adauga ore suplimentare - Pachet de relocare de £2000 - 6 saptamani de cazare gratuita la un hotel - Mese in timpul programului de lucru - Totodata, este asigurat transportul candidatilor de la aeroport la angajator

Cerinte

- Experienta in domeniu minim 6 luni (kinetoterapie, masaj, asistenta sociala, etc) - Limba engleza la nivel mediu Angajatorii sunt interesati de persoane dornice sa plece in UK inainte de 10 DECEMBRIE 2015! NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii!

12 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja