Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri, Aziluri de batrani, UK, £7,20/ora Pozitii vacante: Infirmieri Sector: Care Home Interviuri in Bucuresti: 17 August Locatii: Sudul Angliei Salariu: £7,20/ora Tipul job-ului: Full time Beneficii: Calatorie si acomodare: - Bilet de avion platit de angajator - Transportul de la aeroport asigurat de angajator - Chirie sub media pietei (£37.50/saptamana, utilitati incluse) Salariu: - £7,20/ora - Orele suplimentare sunt platite additional Training, concediu si ture: - 1 saptamana de inductie - Concediu anual: 25 de zile - Program standard de lucru: 36 – 42 ore / saptamana Va ajutam cu: - Simulari de interviu in limba engleza - Materiale pregatitoare in limba engleza - Suport post-interviu pt completarea dosarului de angajare

Cerinte

- Engleza la nivel conversational - Experienta nu este obligatorie - Pregatirea educationala in domeniu nu este obligatorie, insa poate constitui un avantaj

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja