Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Partenerii nostrii cauta infirmieri pentru Casa lor de Nursing.Se ofera training-uri si un contract pentru minim 1 an de zile, cu posibilitate de prelungire.Se cere cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. Experienta nu este obligatorie, dar este un plus pentru cei care o au! Job description Atributiile unui infirmier sunt hranirea, toaleta, imbracatul si grija fata de rezidentii casei, cat si completarea unor fise la sfarsitul fiecarui schimb, fapt ce implica scriere in limba engleza , nivel incepator. Beneficii: - Cazare - Interviuri pe Skype, inainte de plecare , in vederea cunoasterii celor cu care urmeaza sa semnati - Asistenta in elaborarea CV-ului - Nu percepem comisione! - Zilele de concediu platite

Cerinte

Your English level must be advanced to medium level. You must be a kind caring individual with NO previous criminal record. You must have the documents necessary such as: - CV - Copie pasaport - Copie carte de identitate - 2 recomandari

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai