Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie de top din domeniul healthcare, recrutam infirmieri in sistem live in ( care sa locuiasca la domiciliul pacientului). Responsabilitati: Asistarea pacientilor in efectuarea activitatilor zilnice ( igiena personala, schimbatul hainelor, spalat, ras ) Asistarea pacientilor in luarea meselor Admistrarea medicatiei conform prescriptiei doctorului Efectuarea curateniei in casa Gatit si pregatirea meselor Efectuarea de cumparaturi Avantaje: Contract cu norma intreaga Salariu net intre 1220 – 1450 Lire/luna, in functie de misiune Programul de lucru este de 7 zile pe saptamana cu 2 ore libere in fiecare zi Posibilitatea de a lucra 4-5 saptamani cu 1-2 saptamani de pauza ( in care puteti veni in Romania ) Cazare gratuita, asigurata de catre client Asigurare Medicala inclusa Masa este asigurata de catre client sau puteti primii 35 Lire saptamanal pentru mancare In primul an de munca veti beneficia de un permis de munca Yellow Card, urmand ca dupa un an sa beneficiati de un permis de munca Blue Card, ce va permite accesul nelimitat la piata muncii din Anglia Costurile de plecare: Biletul de avion ( aproximativ 100 Lire ) Bani de buzunar pana la primul salariu ( aproximativ 300 Lire )

Cerinte

Limba engleza la nivel mediu ( minim B1 ) Persoana placuta, comunicativa si increzatoare Experienta nu este necesara, insa se cere o motivatie puternica pentru a lucra cu persoanele in varsta Studii: Liceu Engleza mediu

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja