Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane cu experienta pentru posturi de infirmieri si asisteni medicali in Marea Britanie. Data plecarii - 09.01.2016 BENEFICII: - contract permanent - uniforma si asigurare incluse - training certificat in domeniul ingrijirii adultului - posibilitatea de training suplimentar in vederea obtinerii unei cariere in domeniu - posibilitatea de a avea un venit de £600/saptamana - oportunitati de plasare in toata Marea Britanie - posibilitatea de a efectua ore suplimentare - consultanta pe toata durata contractului de munca - suport logistic - sprijin in obtinerea intregii documentatii - sprijin in obtinerea cazarii (unde este cazul) Recrutarile se realizeaza numai pe baza de interviu. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu CV-ul in limba engleza.

Cerinte

CONDITII: - orice fel de experienta in ingrijirea persoanelor in varsta - limba engleza nivel mediu-avansat - persoane rabdatoare, calme, pozitive, spontane, cu spirit de initiativa - cazier judiciar curat - adeverinta "apt de munca" de la medic

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja