Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri Marea Britanie - Interviuri pe Skype 15 Noiembrie 2016 Recrutam infirmieri pentru doua locatii din Marea Britanie: Locatia 1 -Senior Carers £8.93-£10.08 pe ora -Carers £7.88-£ 8.61 pe ora Locatia 2 -Senior Carers £8.50-£9.60 pe ora -Carers £7.50-£ 8.20 pe ora Pachet de relocare: -Bilet de avion -Cazare gratuita de pana la 3 luni -Training gratuit Alte beneficii: -Plan personalizat de pensii -Concediu anual de 28 de zile lucratoare -Voucher de Craciun -In caz de deces la locul de munca, un membru al familiei pe care il veti nominaliza la semmnarea contractului de munca, va primi o compensatie de 2 salarii anuale

Cerinte

Experience & Knowledge 1) An understanding of the needs of residents -Experience of providing care 2) An understanding of the importance of confidentiality -Experience of working with elders General Aptitude 1) Able to provide personal care in a dignified manner 2) Able to carry out basic cleaning duties 3) Strong communication skills 4) Strong organizational skills Personal Qualities 1) Able to demonstrate a genuine desire to deliver care 2) Able to approach work with a flexible attitude, open to taking on new challenges 3) Ability to work under difficult circumstances e.g. coping with an ill or dying resident 4) Able to react quickly in an emergency

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja