Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Live in care assistant, Domiciliary care assistant, Health Care assistant Clienții pe care îi reprezentăm sunt azile de batrăni si companii de Live in si Domiciliary Care, care au în grijă oameni în vărstă sau cu dizabilități fizice sau psihice. Avem disponibile peste 40 de locuri pentru toate cele 3 tipuri de pozitii pe întreg teritoriul Marii Britanii. Pentru posturile de Live in și Domiciliary care assistant nu este nevoie de experiență anterioara. Se asigură training. Beneficii • Salariul brut £6.50 to £11.00/oră • Contract full time , 36 - 40 ore pe săptămână, cu posibiliate de ore suplimentare pentru cine doreste acest lucru pana la 50 - 60 de ore pe săptămână • Cazare : £60 - £75 / săptămână cu utilitațile incluse (variaza in functie de zona si de angajator) • Asigurare medicală • Training plătit • Concediu platit • Aveți șansa să vă dezvoltați o cariera în Marea Britanie

Cerinte

Cerinte • Interesul pentru a lucra în această industrie • Sa fiți o persoana motivată si comunicativă • Limba Engleza la nivel conversațional • Pentru azile de bătrâni este necesara experiență anterioară relevanta • Pentru Live in si Domiciliary care nu este necesara experienta anterioara

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja