Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectăm femei, bărbați, cupluri, pentru a lucra în Anglia, pe postul de Infirmier/Îngrijitor bătrâni, în Azile! Responsabiliăți: - Crearea unei relaţii cu pacienţii; - Identificarea nevoilor speciale ale pacienţilor; - Asistarea în efectuarea exercitiilor fizice; - Sprjinirea pacienţilor în activităţile zilnice; - Stabilirea unei rutine de lucru care ajută pacienţii cu activităţile zilnice; - Asigurarea confortului pacienţilor asistaţi; - Asistarea alimentaţiei şi administarea alimentelor; - Asigurarea suportului emoţional, atât a pacienţilor cât şi a familiei; - Asigurarea condiţiilor igienico-sanitare; - Ture de zi şi de noapte.

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional - Experiența în domeniul îngrijirii de persoane nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs.); - Pentru asistenții medicali-diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară; - Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori (depinde de ofertă). Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie. - Disponibilitatea de lucra pe o perioadă de minimum un an de zile Beneficii: - Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată; - Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare; - Se poate asigura transportul - depinde de oferta aleasă; - Concedii de odihnă 28 de zile/an; - Cazarea este asigurată contra cost; - Se accepta cupluri si grupuri de prieteni; - Salariile sunt intre 7,55 si 10 GBP (in funcție de calificare si experiență) - Suport în obţinerea National Insurance Number şi deschiderea contului bancar; Brilliant Recruitment - Alegerea numărul 1!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai