Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brains Consulting recruteaza: InfirmierI / infirmiere UK Gloucester & Wiltshire (Swindon area) Wellinborough area Skype interviews Cerinte: • Limba engleza la nivel conversational • Persoană aptă din punct de vedere fizic şi psihic (barbati&femei) • Experienta minimă de ȋngrijire a persoanelor cu diferite dizabilităţi sau a persoanelor in varsta Experienţa pe postul de infirmier NU este obligatorie dar reprezintă un AVANTAJ Beneficii: • contract de munca full time, cu minimum 37.5 ore/saptamana, plus posibilitatea de ore suplimentare • statut de angajat, nu de self-employed • asigurare de sanatate si contributie la pensie • sprijin permanent din partea agentiei noastre, nu doar inainte de plecare, dar si dupa ce ati ajuns in Anglia • Transport: Pretul biletului de avion + autocar este acoperit de angajator uramand ca in decurs de 3 luni candidatul sa inapoieze banii din salariu. • Cazare: primele 2 saptamani se ofera cazare gratuita in apropierea locului de munca apoi cazarea este oferită de către angajator contra cost şi include utilităţile, gaze, apă, căldură, curent, chiria situându-se undeva intre £ 55 - £ 75 pe săptămână. Locuinţele sunt de regulă situate in imediata apropiere a locului de muncă oferit. • Salarizarea este intre £6,70-£7/ si £7,20-£7,50/ora • Orele suplimentare se platesc • Perioada de training este de 2 saptamani • Concediu anual : 4 saptamani + 8 zile nationale libere • Ore lucrate pe saptamana: minim 37,5 • Se lucreaza in 2 schimburi : dimineata intre orele 07.00 - 15.00 dupa-masa intre orele 14.30 - 22.00

Cerinte

Responsabilitati: • asistenţă şi ajutor in schimbarea hainelor, hrănire, deplasare etc. • Munca are ca scop oferirea de ingrijire a persoanelor in varsta din centrele rezidenţiale in vederea satisfacerii nevoilor zilnice ale acestora; (atat pe plan fizic cat si psihic) • Responsabil(a) de mentinerea curateniei la locul de munca • Organizarea activitatilor zilnice FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja