Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti place sa conduci? Cunosti limba engleza? Avem o oferta de job pentru tine! Se accepta cupluri si /sau grupuri de prieteni. OFERTE LOCURI DE MUNCA - ASISTENTA LA DOMICILIUL PACIENTULUI-MAREA BRITANIE SE ASIGURA BILETUL DE AVION!!! Selectam persoane cunoscatoare de limba engleza la nivel conversational, care doresc sa lucreze in Marea Britanie-Domiciliary Care Assistants. Nu se cere experienta in domeniu, se asigura curs de instruire. NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!! BENEFICII SI AVANTAJE: -se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata; -bilet de avion; -concediu de odihna 28 de zile/an; -cazarea este asigurata contra cost; -salariul intre 1200-1500 GBP/luna (in functie de orele lucrate). Brilliant Recruitment-agentie specializata in selectia personalului medical pe plan international Brilliant Recruitment nu percepe comisioane si nici un altfel de taxe candidatilor! Echipa Brilliant Recruitment

Cerinte

Este necesar sa aveti cunostinte de Limba engleza la nivel mediu. Permis de conducere - categoria B. Experienta nu este obligatorie, insa constituie avantaj. Persoana sociabila, serioasa si responsabila.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja