Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri in orasul Poole, Marea Britanie, cu contract de angajare direct cu azilul si posibilitatea de plecare urgenta! Compania Work Experience are placerea sa va ofere posibilitatea de a lucra pe pozitia de infirmier intr-un centru specializat in ingrijirea varstnicilor si a persoanelor cu dizabilitati din orasul Poole, Dorset, UK. Se ofera salarii incepand de la 6.7 lire/ora si garantat 164 ore/luna. De asemenea se ofera posibilitatea de a efectua ore suplimentare. Se semneaza contract de angajare direct cu azilul pe perioada de minim 12 luni! Se ofera consiliere gratuita in echivalarea studiilor de asistent medical la NMC si odata inregistrat se garanteaza job pe pozitia de asistent medical. IMPORTANT: Avem posibilitatea sa plasam in acelasi loc cupluri sau grupuri de 2-3 persoane cu conditia ca fiecare persoana din grup sa corespunda cerintelor si sa accepte conditiile ofertei! Descrierea detaliata si posibilitatea de aplicare online direct pe site-ul nostru. Pentru mai multe informatii asteptam sa ne contactatati urgent - responsabil program - Alina Maria But - Work Experience

Cerinte

Se cauta persoane care sa fir disponibile la plecare imediata - noiembrie/decembrie 2015. Se accepta atat personae cu studii in domeniul medical cat si persoane fara studii dar care sa aiba experienta in ingrijirea persoanelor bolnave. Foarte Important: Toti candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel mediu spre avansat.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja