Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri in Aziluri, UK, £7,20- £7,74/ora Pozitii vacante: Infirmieri Sector: Azil de batrani Interviuri in Bucuresti: 13 - 14 iulie Locatii: Aylesbury, Hemel Hempstead, Ware Salariu: £7,20- £7,74/ora Beneficii: Calatorie si acomodare: - Transport de la aeroport la locul de munca - Chirie: £60/saptamana (utilitati incluse) - Suport din partea angajatorului pt acomodarea permanenta Training, concediu si ture: - Inductie de 1 saptamana - Concediu anual: 28 zile / an - Program standard de lucru: 40 ore / saptamana Alte beneficii: - Angajatorul va ajuta sa va deschideti cont banca si sa aplicati pt NINO - Accent pe dezvoltare profesionala - Inductie si training platite - Schema de pensii - Vouchere pt ingrijirea copiilor si discounturi la agentii de turism si supermarketuri Va ajutam cu: - Simulari de interviu in limba engleza - Materiale pregatitoare - Suport pre si post-interviu

Cerinte

- Nivel de limba engleza conversational: A2 - B1 - Nu este nevoie de studii in domeniu - Nu aveti nevoie de certificat lingvistic care sa ateste nivelul de limba engleza, ci doar sa va descurcati la interviu - Experienta nu este obligatorie

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja