Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Infirmieri in Care Home, U.K. £7.41/ora Pozitii vacante: Infirmieri Sector: Care Home Interviuri pe Skype: 26 – 27 Ianuarie Interviuri la Bucuresti: 31 Ianuarie – 1 Februarie Locatii: West Sussex - Pulborough, Petworth, Burgess Hill, Steyning, Crawley Salariu: £7.41/ora Beneficii: - Bilet de avion platit de angajator - Transport de la aeroport asigurat de angajator - Imprumut pentru chiria si depozitiul pentru prima luna - Orele suplimentare sunt platite additional - Training de 4 zile - Perioada de proba: 6 luni - Concediu annual: 28 de zile - Program standard de lucru: 36 – 48 de ore / saptamana - Asistenta in deschiderea unui cont bancar si NINO - Schema de pensii

Cerinte

- Limba engleza la nivel conversational: A2 – B1 - Nu este obligatorie experienta in domeniu, insa o cunoastere buna a acestei profesii este de preferat - Nu sunt necesare studiile in domeniu

60 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai