Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane muncitoare si prietenoase, clientul nostru ofera training gratuit si posibilitatea de a castiga intre 1.100 - 1.500 GBP / luna. Orele suplimentare si orele lucrate in weekend sunt platite in plus. Descrierea pozitiei de INFIRMIER: ingrijirea persoanelor varstnice la domiciliile acestora in Marea Britanie. Veti merge de la un domiciliu la altul oferind servicii de ingrijire. RESPONSABILITATI: - Ajutor pentru igiena corporala, imbracarea pacientului, pregatirea pentru somn; - Administrarea medicamentelor necesare; - Cumparaturi, menaj usor.

Cerinte

- Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie; - Carnet de conducere categoria B; - Cazier curat; - Apt de munca fizic si psihic; - Atitudine buna si multa rabdare; - Experienta NU este obligatorie, dar reprezinta avantaj. BENEFICII: - Training platit inainte de inceperea muncii; - Salariul brut de minim 6.85 GBP/ ora - 7,05 GBP/ ora (salariul NET: 1100 Lire - 1500 Lire/ luna); - Se lucreaza aprox 50 - 60 ore/ saptamana, minimul garantat fiind de 40 ore/ saptamana; - Masina de serviciu oferita de companie in vederea indeplinirii sarcinilor de munca sau cheltuieli de transport decontate de firma; - Cazarea pusa la dispozitie de catre angajator contra cost (aprox. 70 - 80 GBP/ saptamana); - Asigurarile sociale si medicale platite de catre angajator; - Concediu de 28 zile pe an, platite de angajator. COSTURI: - Tarif interviu - 550 Lei, se achita dupa interviul cu angajatorul; - Bilet de avion Romania - Anglia; - Bani de buzunar pana la primul castig (aprox. 300 GBP); - NU se percepe tarif de mediere. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja