Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri in UK, £7,20 / ora Pozitii vacante: Infirmieri Sector: Care Home Interiuri in Bucuresti: 12 Octombrie Locatii: S-ul Angliei Tip-ul job-ului: Full time Beneficii Calatorie si acomodare: - Bilet de avion - Transfer de la aeroport la locul de munca - Suport privind acomodarea, costul cu utilitatile si chiria sunt scazute: £37.50 / saptamana Salariu: - 7,20 / ora - Orele suplimentare sunt platite additional Training, concediu si ture: - 1 saptamana de inductie - Concediu annual: 25 de zile / an - Program standard de lucru: 36 – 42 de ore / saptamana Va ajutam cu: - Simulari de interviu - Materiale pregatitoare pentru interviu - Suport post-interviu pentru completarea dosarului de angajare

Cerinte

- Experienta nu este esentiala, insa intelegerea rolulul de infirmier este esentiala - Nivelul de limba engleza solicitat de angajator este de A2 – B1 - Nu sunt obligatorii studiile in domeniu

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja