Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

INGRIJITORI IN CASE DE BATRANI IN UK! Gloucester, Suffolk, Essex Locatie Gloucester, Suffolk, Essex Experienta Minim 6 LUNI experienta ingrijire batrani/persoane cu dizabilitati/persoane bolnave Responsabilitati -lucrul intr-o echipa care are ca scop oferirea de ingrijire rezidentilor din centrul rezidential in vederea satisfacerii nevoilor zilnice ale acestora; - asigurarea igienei personale a rezidentilor; - oferirea de ajutor in schimbarea hainelor, in hranire, deplasare; - curatarea camerei rezidentilor, ingrijirea de garderoba acestora, schimbarea paturilor; - ajutor in servirea mesei pentru persoanele care nu se pot deplasa si urmarirea respectarii dietei stabilite pentru fiecare rezident conform afectiunilor sale.

Cerinte

Limba engleza - Nivel mediu: citit, inteles, scris - Atentie!!! Toti aplicantii interesati vor fi intervievati si testati la limba engleza! Experienta Experienta MINIMUM 6 LUNI ingrijire batrani/persoane cu dizabilitati/persoane bolnave inclusiv din familie (este necesara recomandare) ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!! Salariu & Beneficii: Salariu brut/ora: £ 7,50 - £ 10,50 in functie de experienta. Numar de ore lucrate/sapt: 40 Orele suplimentare se platesc conform legislatiei UK in vigoare Transport si cazare: Bilet de avion gratuit Doua saptamani cazare GRATUITA! Imprumut de 1000 £ pentru cazare ( se restituie din salariu in decurs de 10 luni)

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai