Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri in spital privat, Anglia Interviuri fata in fata pe 19 octombrie la Bucuresti Locatie: Ticehurst, East Sussex Salariu: intre £7.58 si £8.89 in functie de experienta profesionala Tipul jobului: Full time  Contract permanent  Salariu: intre £7.58 si £8.89 in functie de experienta  Biletul de avion va fi platit de catre angajator  Angajatorul va plati cazarea pentru primele doua saptamani  Infirmierii vor primi o prima de instalare in valoare de £500 si li se vor acorda un imprumut in valoare de £1000 pentru cei care au nevoie  Infirmierii vor fi asteptati la aeroport  37,5-40 ore/saptamana  27 zile de concediu, inclusiv sarbatorile legale

Cerinte

Criterii de eligibilitate:  Nivelul limbii engleze solicitat este cel conversational, scris si vorbit  Nu se solicita experienta deoarece va fi oferit training

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja