Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutam pentru companii din Anglia:: - Barbati si femei pentru a lucra ca si support workers; - Femei pentru a lucra in azile; - Femei pentru a lucra ca si live-in; - Femei si cupluri pentru a lucra ca si domiciliary carers. Companiile din Marea Britanie ofera: - Contract de munca full time; - Salarizare motivanta : • Incepand de la 8.00 GBP/ h pentru support workers; • Incepand de la 8.50/h pentru azile (poate creste in functie de experienta); • Incepand de la 500 GBP/ saptamana pentru live-in; • Incepand de la 15.00 GBP/h pentru asistenti medicali. - Cazare contra cost ( aproximativ 300-400 GBP/luna in functie de locatie); - Concediu platit 28 de zile / an; - Asigurare de viata si asigurare in caz de accident; - Asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar; - Training de specialitate GRATUIT; - Posibilitatea de avansare in cadrul companiei; - Interviurile se tin pe skype; NU PERCEPEM COMISIOANE SAU ALTE TAXE!!! Daca oferta noastra nu e pentru tine dar cunosti pe cineva care este interesat si si doreste sa plece recomada-ne si pe tine te rasplatim cu 250 lei, pentru fiecare persoana care se angajeaza !!

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa: - Vorbeasca limba engleza la un nivel mediu; - Isi doreasca sa lucreze cu persoane in varsta; - Fie o persoana calma si pozitiva; - Aiba cazierul curat; - Isi doreasca sa invete in cazul in care nu are experienta in domeniu; - Aiba carnet de conducere categoria B ( doar cei care aplica pentru domiciliary ). - Interviurile se tin pe skype; NU PERCEPEM COMISIOANE SAU ALTE TAXE!!! Posturile sunt in toate zonele din Anglia

20 pozitii disponibile