Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Noi te angajam direct si, de aceea, te vei bucura de toate beneficiile oferite angajatilor Bluerock Healthcare: training, plasamente in spitale, centre medicale si azile situate pe tot teritoriul Angliei, posibilitate de relocare la cerere, cresteri salariale periodice, pensie si multe altele! Ce cerem de la tine? Sa ai o atitudine pozitiva, sa fii sociabil, onest si sa ai o fire grijulie. Orice calificare sau experienta in domeniul medical constituie un avantaj, insa un minimum de experienta in ingrijirea unui membru al familiei este suficienta, deoarece te calificam noi! Beneficii: • Castiguri salariale excelente: intre £7.55 si £8.25/ora (se plateste suplimentar Duminica). • Interviuri si consultanta GRATUITA in alcatuirea aplicatiei la noul nostru birou deschis in Bucuresti. • Cursuri de limba Engleza pentru incepatori decontate de Bluerock dupa inceperea muncii. • Curs autorizat de ingrijire la sosirea in UK, in urma caruia se ofera certificare valabila pe viata. • Cazare la hotel de 4* cu SPA pe durata trainingului, mic dejun si pranz - costuri acoperite intergal de noi! • Inceperea muncii in maximum o saptamana de la sosirea in Anglia. • Contract de munca cu Bluerock, pe perioada nedeterminata! • 28 de zile de concediu de odihna platit pe an. • Suport in obtinerea DBS check (cazier judiciar in UK), asistenta in gasirea unei cazari permanente, in deschiderea unui cont bancar si obtinerea NINO (National Inssurance Number). • Incadrareea intr-un sistem de pensii. OFERTA DE VARA - incepe o colaborare cu noi in LUNA AUGUST si vei beneficia de decontarea transportului pana la £100. Descrierea companiei Bluerock Healthcare este una dintre cele mai bine cotate companii de recrutare si plasare de personal medical din Marea Britanie. Incepand cu anul 2011, Bluerock a ajutat sute de aplicanti din Romania si din alte tari Europene sa isi dezvolte si sa dobandeasca noi abilitati medicale. Compania este in plina dezvoltare, avand in prezent peste 500 de angajati si intre 60 si 80 de noi locuri de munca disponibile lunar. Bluerock este activa si in Romania, unde ofera o serie de servicii extinse, inclusiv cursuri de limba engleza si asistenta directa cu aplicatia la NMC pentru asistentii medicali. Increderea si bunastarea angajatilor sunt o prioritate pentru noi. De aceea, facem o abordare individuala a candidatilor, ajutandu-i sa-si imbunatateasca calitatea vietii, dar si sa-si descopere punctele forte si sa le fructifice. Suntem alaturi de candidatii nostri inca de la inceput, sustinandu-i pe tot parcursul procesului de recrutare si pe intreaga durata a contractului de munca, totul fara a percepe comision. Cu Bluerock Healthcare, drumul catre noua ta cariera in Marea Britanie este mai usor!

Cerinte

- Atitudine pozitiva, sociabil, onest, fire grijulie. -Orice calificare sau experienta in domeniul medical constituie un avantaj, insa nu este obligatorie -Se cere minimum de experienta in ingrijirea unui membru al familiei.

50 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane