Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NIRVA RECRUIT SRL recrutează infirmieri cu sau fără studii în domeniul medical, cu experiență profesională sau non-profesională în îngrijire și asistente medicale generaliste, pentru clinici private din Marea Britanie. NU se percepe comision pentru mediere, plecările sunt săptămânale, se organizează curs de instruire, salarizarea este între 7.40 GBP/oră și 15.37 GBP/oră, se oferă contracte individuale de muncă, uniforme și posibilitate de echivalare a diplomelor în Marea Britanie. Descrierea jobului: - să monitorizeze în mod regulat pacienții - să se asigure că toate politicile și procedurile Companiei sunt urmate în permanență - servirea sau administrarea medicamentelor și a meselor către pacienți

Cerinte

Se cere limba engleză la nivel intermediar si seriozitate ! Pachetul postului: - contract de munca pe perioada nedeterminata cu o companie specializata in healthcare din UK - Training oferit de catre compania angajatoare pe durata a 4 zile in UK unde beneficiati de cazare, 2 mese pe zi, material didactic si o instruire teoretica si practica, in urma careia obtineti un certificat de specializare in domeniul medical. - contract de munca, cu 35 de ore garantate pe saptamana si posibilitatea de a efectua ore suplimentare pana la 60 de ore pe sapt ( pana la 2000 GBP/ luna) - Concediu platit 28 de zile/an - Inregistrare la schema SSP (schema de pensii) si asigurare medicala, unforma de lucru, sustinere in obtinerea PIN eliberat de NMC pentru asistente medicale. - Program flexibil de munca (se lucreaza in ture de zi si de noapte, in functie de necesitatile din azil) - Dreptul la tax refund gratuit

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

100 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja