Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectăm Asistenţi Medicali şi Infirmieri, cu nivel conversaţional de limba engleză pentru a lucra in Clinicile private şi Azilele din UK! Plecările sunt imediate - interviurile sunt direct cu angajatorii, răspunsurile se primesc pe loc! Cerințe: - limba engleză la nivel conversațional/mediu; - experiență minimă în îngrjiirea unei persoane în vârstă, inclusiv voluntariate sau îngrijire membrii din familie (experiență non-profesională) prezintă avantaj; - studii in domeniu - Școala Postliceală de Asistenți Medicali (valabil doar pentru Asistenții Medicali). Beneficii: - contracte de muncă pe perioadă nedeterminată; - suport și informare înainte de plecarea din Romania, inclusiv contractele de muncă; - daca nu dețineți PIN puteți începe pe post de infirmier; - asigurare; - training de pregătire în Marea Britanie; - deschidere cont bancar; - verificare DBS(cazier judiciar în UK); - suport pentru obținerea National Insurance; - concediu medical plătit; - concediu de odihna 28 zile/ an plătit; Salariile sunt in funcție de încadrare intre 7,50 si 16 GBP/oră. Se pot efectua si ore suplimentare. Există posibilitate de dezvoltare profesională-salariul progresiv!!! AVEM SI ANGAJATORI CARE OFERĂ BILETUL DE AVION! Nu percepem comision de mediere!

Cerinte

Pentru obtinerea job-ului dorit, este necesar sa indepliniti urmatoarele cerinte: - limba engleza la nivel conversational, - minimum 18 ani, - rabdare, - empatie, - permisul de conducere constituie avantaj.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai