Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Belrao Group este o companie, cu peste 10 ani experienta in plasarea fortei de munca pe intreg teritoriul Angliei, ce ofera sansa de a lucra ca si Infirmier/Asistent medical in azile de batrani in legalitate si suport pe tot parcursul experientei dumneavostre. Avantaj beneficiar : - Belrao Group nu percepe TAXE sau COMISIOANE; - se ofera suport pentru a putea activa ca si un cetatean britanic, avand aceleasi beneficii : 28 de zile concediu/an, cont bancar cu obtinere NINO, asigurare medicala si 2 zile libere/saptamana; - la sosire - cazare cu doua mese incluse timp de o saptamana; - curs de Induction la sosire conform legislatiei engleze; - cazarea este asigurata contra-cost de catre angajator; - semnarea contractului de munca inainte de a pleca din tara; - contract pe 12 luni, cu posibilitate de prelungire; - plata pentru Infirmier - de la 7,25 lire/ora ajunge pana la 7,9lire/ora; - plata pentru Asistent medical – 15 lire/ora (pt.cei ce au PIN NUMBER) - pe langa cele 35 ore/saptamana garantate se poate ajunge si la 60-70 ore/saptamana; - exista posibilitate de promovare.

Cerinte

- varsta intre 18 si 50 de ani - limba engleza la nivel conversational - cazier judiciar curat - experienta cu persoanele varstnice este luata in considerare, inclusiv cu membrii familiei - pentru partea masculina studii obligatorii in : psihologie, asistent medical generalist, asistenta sociala, cursuri de calificare ingrijitor varstnici/infirmieri, kinetoterapie, farmacie - persoana rabdatoare, amabila ce doreste sa isi imbogateasca experienta in domeniul ingrijirii medicale

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja