Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce avantaje va ofera locurile noastre de munca in Anglia? -NU percepem comision sau alte taxe -posibilitate de a promova in scurt timp -aveti sustinere pentru a deschide cont bancar, obtinere NINO, asigurare medicala -aveti 2 zile libere/saptamana si 28 zile concediu/an platit -la sosire - cazare cu doua mese incluse timp de o saptamana, plus curs de Induction asigurat contra-cost de angajator -contract pe perioada nedeterminata, semnat din tara -plata pentru Infirmier - de la 7,25 lire/ora,primele trei luni, crste progresiv pana la 7,9lire/ora -plata pentru Asistent medical -15 lire/ora (pt.cei ce au PIN NUMBER - PENTRU A-L OBTINE VOR FI TESTATI PE LIMBA ENGLEZA DE LA 01.01.2016) -pe langa cele 35 ore/saptamana garantate se poate ajunge si la 50-60 ore/saptamana

Cerinte

Ce trebuie sa indepliniti: - limba engleza nivel conversational - varsta intre 18 si 50 de ani - cazier judiciar curat - dorinta de a lucra in domenii de ingrijire varstnici - persoana rabdatoare si empatica

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja