Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmieri si asistenti medicali in azile de batrani sau clinici medicale specializate din Anglia Beneficii: - interviu din tara cu compania din UK - cazare identificata de catre angajator - cursuri de perfectionare, training platit, sprijin in obtinerea PIN number - sector de activitate foarte stabil - plecari rapide - comisionul agentiei se plateste din primul salariu. SALARIZAREA: - este de 7,02 Lire Sterline/ora pentru INFIRMIERI (salarizare aproximativa: 982 – 1728 Lire Sterline/ luna, avand in vedere numarul de ore lucrate si turele de noapte) - de minim 9 pana la 13 Lire sterline/ ora pentru ASISTENTI MEDICALI, in functie de experienta si calificare (salarizare aproximativa: 1260 – 2592 Lire Sterline/ luna(asta daca calculam la castigul minim de 9 lire pe ora), avand in vedere numarul de ore lucrate si turele de noapte, in cazul in care castigul este minim). Numar de ore lucrate pe saptamana: minim 35 ore/ saptamana, maxim 72 ore/ saptamana.

Cerinte

Cerinţe job Infirmieri si asistenti medicali in azile de batrani sau clinici medicale specializate din Anglia CERINTE: - harnic si de incredere - experienta (voluntariat) constituie avantaj - engleza nivel mediu

10 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja