Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent infirmier/infirmiera cu studii de specialitate echivalate in Italia(OSS-operator socio-social)pentru lucru in mic azil privat.Intrucat atributiile de serviciu implica supravegherea si ingrijirea persoanelor varstnice, programul de munca nu va fi unul fix.Contractul de munca presupune si o perioada de proba, cu plata, de minim 30 zile. Angajatorul asigura gratuit cazarea si masa, iar salariul lunar va fi de 700 euro in suma neta(bani in mana) Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in: CV in limba romana/italiana, fotografie corp intreg de data recenta, dovada calitatii de operator socio social in Italia.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - studii de specialitate, curs infirmier operator socio-social, cu recunoastere in Italia; - cunostinte de limba italiana - disponibilitate pentru lucru in alt regim de munca decat programul fix - experienta de munca in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice constituie avantaj - seriozitate - disponibilitate de prezentare la post imediata - acceptarea conditiilor de plasare ale recrutorului

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja