Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Mind 4D, societate de inginerie romana, cauta ingineri proiectanti mecanici in Catia V5, UG NX si / sau Pro-e pentru a se alatura personalului sau (cu posibilitatea de a pleca in Italia, Germania, la clienti importanti cu care colaboram).

Cerinte

Se cere o motivatie puternica, experienta de cel putin 3-5 ani in proiectarea componentelor realizate prin turnare, in proiectarea componentelor din materiale plastice, cunostinte avansate de proiectare a suprafetelor si modelare in solid, o buna cunoastere a desenului tehnic si industrializarea produsului. Limba straine: engleza iar limba italiana constituie un avantaj. Se ofera posibilitatea de a lucra intr-un mediu extrem de dinamic si reale oportunitati de dezvoltare profesionala. Se ofera salariu corespunzator competentelor profesionale. Disponibilitate imediata. Trimiteti CV-ul numai dacă indepliniti aceste cerințe, specificand ce software de proiectare CAD cunoasteti. (nume software, anii de experienta, locul unde ati lucrat). Se ofera bonuri de masa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Limbi straine necesare Italiana, Engleza, Germana

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja