Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea postului: - Pregatirea, conceptia, realizarea si urmarirea documentatiei complete pentru produsele ce urmeaza a fi fabricate in uzina si lansate apoi in productie; - Realizeaza cotatii de pret pentru produsele noi - Raspunde de gestiunea datelor tehnice in programul de gestiune: norme de consum, baza de timpi, etc.

Cerinte

Cerinte: - Absolventi studii superioare in industria lemnului sau tehnice. - Experienta in domeniu dar sunt acceptati si absolventi recenti ai facultatii. - Cunostiinte avansate in utilizarea calculatorului (MS Office), AUTOCAD (2 D / 3 D) constituie avantaj. - Capacitate de asimilare rapida a cunostiintelor, seriozitate, responsabil, organizat, dinamic, inititiativa si abilitati pentru rezolvarea problemelor. - Limba franceza/ engleza constitituie un avantaj. Bonusuri, beneficii: - Salariu negociabil, tichete de masa, asigurare de accidente si viata; - Oportunitate de a lucra intr-o companie cu capital strain; - Mediu dinamic, acces la programe de instruire si pregatire. Descrierea companiei Fabrica de mobila care construieste mobilier pentru piata interna si externa din lemn masiv sau panouri, de esenta de stejar si fag, demontabile si de inalta calitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai