Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru o companie lider in industria de targuri si expozitii un inginer pentru departamentul tehnic. Atributiile tale in cadrul firmei vor fi: • Organizarea activitatilor de constructie a standurilor expozitionale, scenelor si corturilor; • Monitorizarea lucrarile de executie a standurilor; • Coordonarea echipelor de constructie: 40 - 50 persoane; • Verificarea si raspunderea de calitatea executiei standurilor, precum si a altor lucrari executate; • Asigurarea executiei lucrarilor de intretinere si reparatii a infrastructurii din cadrul centrului expozitional.

Cerinte

• Studii superioare tehnice - specializare inginer (instalatii,constructii); • Experienta in domeniu minim 3 ani; • Cunosterea unei limbi straine de circulatie internationala (engleza) – nivel mediu • Cunostinte operare PC (Word, Excel); • Spirit organizatoric si gospodaresc; • Disponibilitate la deplasari ocazionale. Beneficii : • Pachet salarial competitiv (salariu fix, tichete de masa); • Mediu de lucru placut intr-o organizatie de succes; • Posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale intr-o companie lider in industria romaneasca de targuri si expozitii.

1 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja