Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala si unul dintre cei mai mari producatori si furnizori pentru industria automotive, cautam Inginer Calitate. Responsabilitati: • Stabilirea planurilor de audit intern si extern; • Verificarea documentelor si modificarilor; • Implementarea produselor noi (documentatia PPAP, procedura APQP) • Analizarea si intocmirea rapoartelor 8D, Analiza Pareto; • Intocmirea rapoartelor de calitate privind performanta proceselor; • Implementarea solutiilor de imbunatatire continua (Kaizen); • Responsabil pentru studiile SPC, indicatorii Cp/Cpk; • Responsabil privind instruirea continuă a personalului.

Cerinte

Cerinte: • Studii superioare tehnice; • Experienta minim 3 ani in calitate; • Certificare audit intern ISO/TS 16949 • Foarte bune abilitati de relationare; • Initiativa, gandire analitica si personalitate orientata spre succes; • Disponibilitate pentru munca in echipa si pentru deplasari; • Limba engleza – mediu/avansat; • Cunoştinţe de operare in Office Beneficii: • Pachet salarial motivant; • Meidu de lucru placut; • Oportunitati de dezvoltare. Aplica acum cu incredere ! :)

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja