Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INGINER CONSTRUCTII CIVILE Locaţia: Germania, zona la sud de Stuttgart Activitatea clientului nostru este în domeniul construcțiilor, a amenajărilor interioare și exterioare. Clientul realizează VOPSIREA FAȚADELOR, lucrări de TENCUIRE PEREȚI în interior, pentru diferite clădiri: • clădiri mici, particulare • clădiri, hale de producţie industriale • săli multifuncţionale RESPONSABILITĂŢI: Ø Stabileşte, pentru fiecare loc de muncă, condiţiile tehnice şi organizatorice Ø Verifică lista materialelor ce vor fi utilizate în construcție pentru vopsire şi stabileşte cantităţile Ø Îndrumă şi coordonează echipele de muncitori şi tehnicieni aflaţi în subordinea sa Ø Estimează costurile lucrărilor, anexele tehnice la contract Ø Angajatorul consideră necesară faza de adaptare și introducere în activitățile firmei timp de 1 an Ø Target: în 1-2 ani preluarea responsabilităților principale ale firmei

Cerinte

CERINŢE: Ø Facultatea absolvită : Construcţii Civile Industriale şi Agricole Ø Experienţă în domeniul amenajăriilor,construcțiilor, vopsirii fațadelor clădirilor Ø Competente nivel avansat a pachetului Microsoft Office, cunoștințe CAD Ø Experienţă în coordonarea echipelor de tehnicieni constituie avantaj Ø Limbi străine: germană –mediu, engleză -avansat Ø Permis de conducere categoria B BENEFICII / ALTE DETALII:  Firma alfa-Horizont oferă angajaților noștri tot sprijinul necesar pentru integrarea în sistemul social german

1 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja