Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Principalele responsabilitatile ale postului sunt: • mentinerea ralitiilor cu autoritatile competente in vederea obtinerii autorizatiilor si avizelor in domeniul sanitar-veterinar si cel al situatiilor de urgenta pentru manifestarile si evenimentele organizate. • monitorizarea respectarii conditiilor care au stat la baza eliberarii autorizatiilor si avizelor in domeniul sanitar-veterinar. Beneficii: • Un pachet salarial atractiv si motivant; • Mediu de lucru placut si o echipa profesionista intr-o companie de success ; • Contract pe perioada nedeterminata; • Planuri de dezvoltare profesionala;

Cerinte

Cautam o persoana proactiva, usor adaptabila si cu dorinta de perfectionare pe plan profesional. De asemenea, este important sa ai: • Minim 1 an de experienta in acest domeniu; • Studii superioare finalizate; • Cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj);

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai