Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contribuim la dezvoltare unei companii din Germania, prin cautarea candidatului potrivit pentru postul de Inginer Electronist, persoana cu spirit de echipa, cu nivel ridicat de angajament si disponibilitate. Compania oferă servicii in domeniul sistemelor integrate, începand de la Embedded systems,studiu de fezabilitate si pana la livrarea produsului. Job Description  Elaborarea de componente hardware digitale şi analogice  Crearea specificatiilor tehnice  Suport pentru aprobari si certificari

Cerinte

Cerinte  Experienta cu Microcontrolere (ARM 7/9/Cortex etc)  Experienta in design hardware digital şi analog  Experienta in dezvoltarea de Embedded systems  Cunostinte programare PLD/FPGA  Cunoştinţe de EMC  Programare microcontroller în C şi Assembler Mediu de lucru colegial si motivant, cu produse inovatoare,program de lucru flexibil si sistem de plata modern.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja