Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

PEPINIERA DE VAL D'YERRES DEUX SRL angajeaza inginer horticol cu experienta de minim 2 ani, pentru pepiniera situata in Ghimpati, jud. Giurgiu, la aprox. 25km de Bucuresti. PEPINIERA DE VAL D'YERRES DEUX pune la dispozitie servicii de consultanta, proiectare, amenajare peisagistica, lucrari de executie si intretinere a spatiilor verzi, furnizare plante.

Cerinte

Se ocupa de intretinerea plantelor din pepiniera. Coordoneaza lucrarile de amenajare a spatiilor verzi. Administreaza modul de expunere si de aranjare a plantelor. Tine evidenta stocurilor de plante si vanzarilor. *Salariul si beneficiile se vor discuta in urma interviului. Sunt necesare cunostinte despre intretinerea plantelor ornamentale. Coordoneaza echipele de muncitori si monitorizeaza activitatea cotidiana a pepinierei, implicandu-se activ in dezvoltarea acesteia. Ofera consultanta clientilor in privinta alegerii plantelor. Participa activ la toate activitatile din cadrul pepinierei sau ale magazinelor de plante detinute de societate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai