Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Garden Center LA MAISON DES JARDINS Saftica isi mareste echipa. Cautam Inginer Horticol, pentru magazinul nostru din loc. Saftica, DN1, Calea Bucuresti 103E. "La Maison des Jardins" a luat nastere in primavara anului 2014, din dorinta de a aduce o plus valoare sectorului de "gardening" din Romania. Cu o echipa formata din ingineri horticoli si arhitecti peisagisti, carora li se alatura si alti specialisti din diverse domenii, "La Maison des Jardins" a reusit sa se impuna, cu succes, pe segmentul de piata in care activeaza.

Cerinte

- studii superioare in domeniul horticulturii; - intretinerea corespunzatoare a plantelor; - cunoasterea plantelor decorative; - vanzarea plantelor catre clientul final; - administrarea modului de expunere si de aranjare a plantelor; - evidenta stocurilor de plante si a vanzarilor; - consultanta clientilor in privinta alegeri plantelor; - experienta in domeniu constituie un avantaj. *Salariul se va negocia in urma interviului.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai