Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Una dintre cele mai mari companii din industria de procesare a cărnii din România angajeaza urgent Inginer Tehnolog in Bucuresti! Atributii: - Coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate in vederea realizarii planului de productie stabilit si a obiectivelor calitatii; - Raspunde de monitorizarea si asigurarea desfasurarii procesului tehnologic de preparare a produselor din carne, de la receptia materiei prime si a materialelor auxiliare pana la predarea produsului finit. Asteptam cu interes CV-urile Dvs!

Cerinte

Candidatul ideal - Cunostinte privind modul de functionare al utilajelor specifice industriei carnii; - Cunostinte de legislatie sanitar veterinara, norme si reguli de igiena; - Studii superioare in domeniul alimentatiei publice; - Minim 5 ani experienta in industria alimentara. Beneficii Oferite - Salariu atractiv; - Program: Luni - Vineri; - Alte benefici: tichete de masa; prime de Paste si Craciun bonusuri de performanta; - Mediu dinamic de dezvoltare personala.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja